YESlashes
Tato inovativní kúra dělá zázraky s rámováním očí. Působí na řasy a obočí.

„WOW! Řasy rostou jako šílené!”

Během 15 dnů získáte dlouhé, husté a černé řasy – jako nalepené u kosmetičky, ale... 100% přírodní:

 • minimálně +3 mm jednou provždy
 • 2násobná hustota bez umělosti
 • bez utrácení spousty peněz
autor

Vítejte, drahá!

Jmenuji se dr. Zuzana Buzková, jsem kosmetoložka a tricholožka s 20letou praxí. Mám radost, že jste tedy, protože se díky tomu už brzy podíváte do zrcadla a uvidíte ve svých očích štěstí.

Dnes vám představím mnou vynalezenou přírodní 15denní metodu radikálního prodloužení, zahuštění a ztemnění řas. Díky ní budete okouzlovat pohledem 24 hodin denně – a to bez MAKEUPU. Zapomenete na utrácení spousty peněz za umělé řasy, a dokonce i na potřebu používat řasenku.

Zní to fantasticky, že? Nejlepší je, že tento výsledek máte absolutně zaručený. Je prokázaný vědeckými klinickými studiemi s účastí 60 000 žen a potvrzen 30 000 spokojenými zákaznicemi.

Už za 15 dnů jednou provždy zapomenete na:

řasy
 • krátké, řídké, tenké, slabé nebo příliš světlé řasy
 • utrácení spousty peněz za nalepování umělých řas
 • a dokonce i na malování řas řasenkou!

Získáte přirozeně dlouhé, husté a havraní řasy, o jakých se vám dokonce ani nesnilo! A díky tomu:

řasy
 • získáte výrazné rámování očí a každý den se budete topit v komplimentech,
 • ušetříte spoustu peněz, které byste utratila za umělé řasy nebo řasenky (to je až o 2 500 kč více na vašem účtu měsíčně, tedy 30 000 Kč ročně!)
 • budete krásná bez líčení 24 hodin denně – dokonce i těsně po probuzení!

Nové, tlusté a silné řasy dorůstají během 15 dnů – dokonce i na místech dlouholetých mezer

Přírodní metodou radikálního prodloužení, zhuštění a ztmavení řas je mnou vynalezený keratinový bioaktivátor. Díky němu dokonce i ty ženy, které přišly prakticky o všechny řasy, během 15 dnů získaly vějíř řas jako motýlí křídla.

Ano, konečně je to možné! Potvrzuje to příklad paní Věry z Plzně, která ještě před několika měsíci neměla ani stín naděje, že jí řasy kdykoliv dorostou...

„Řasy mi nikdy neměly dorůst…”

before

Před...

before

Po 15 dnech kúry s keratinovým bioaktivátorem

Přišla jsem o řasy kvůli nemoci... Na mých víčkách nebyl ani jeden chloupek. Když jsem slyšela, že mi už řasy nikdy nedorostou, upadla jsem do propasti zoufalství. Naději mi vrátil přípravek paní dr. Buzkové.

Byla jsem v šoku. Moje řasy PROSTĚ DOROSTLY. Během prvního týdne kúry jsem už měla co si namalovat řasenkou. Po 2 týdnech moje řasy začaly být 5krát delší a hustší než před vypadnutím. Stejně tak i obočí. Dokonce nemusím používat ani řasenku a jsem moc šťastná! Je tak příjemné dívat se, jak se za mnou otáčejí muži na ulici...

Věra Kolářová, 37 let, Plzeň

Jde o první metodu, která navrací do života dokonce i odumřelé vlasové folikuly

Není důležité, jak moc krátké, řídké a slabé jsou teď vaše řasy. Není důležité, proč nevypadají tak, jak toužíte: jestli máte od přírody chudé rámování očí, jestli jste si je zničila umělými řasami nebo jde o důsledek hormonálních poruch nebo nemocí... Během 15 dnů projdete fantastickou proměnou a získáte krásný vzhled, o jakém sníte.

Dokonce i když jste už nějaké kúry na řasy nebo obočí používala, ale nepřinesly výsledky – teď máte 100% záruku úspěchu.

Toto jsou výzkumy potvrzené výsledky, které zajišťuje keratinový bioaktivátor na intenzivní růst řas:

 • přivádí zpět k životu uspané nebo odumřelé vlasové folikuly na víčkách nebo obočí – už po asi 2 týdnech používání začínají nové a silné řasy (nebo obočí) růst dokonce i na místech s dlouholetými prořídnutími (žádný na trhu dostupný kondicionér ani sérum tuto vlastnost nemají)
 • extrémně urychluje růst chloupků a prodlužuje řasy minimálně o 3 mm (rekordmanka prodloužila řasy hned o 9 mm!) – po 15 dnech vypadají přírodní řasy lépe než nalepovací umělé
 • činí řasy minimálně 2krát hustšími a posiluje chloupky o 60 % – díky tomu jsou řasy a obočí ještě hustší a výraznější
 • radikálně zabraňuje vypadávání řas a obočí – silně usazuje chloupky v koříncích a prodlužuje jejich životní cyklus o asi 300 %
 • intenzivně posiluje a vyživuje strukturu chloupků – řasy a obočí jsou silné a odolné proti vypadávání, lámání, mechanickému poškození a UV záření
 • chloupky činí tmavšími – takže začnou být výrazné, bez nutnosti je barvit např. hennou.

Přírodní keratinový bioaktivátor můžete používat také na obočí

before

Před...

after

Po 15 dnech

Za své všestranné působení kúra vděčí mnou vyvinutému komplexu, který stimuluje chloupky hned na 5 úrovních (růst, délka, tloušťka, posílení, ochrana). Za okamžik vám o něm řeknu.

Proč jsem se rozhodla vynalézt „zázračný přípravek na růst řas”?

Skutečností je, že rámování očí tvoří klíčový prvek ženské krásy. Každá z nás touží cítit se krásná. Dlouhé řasy a výrazné obočí dodávají obličeji charakter, modelují ho, způsobují „zvednutí” víček. Podtrhují krásu a... zaručují mladší vzhled! Hypnotizující pohled vábí muže a pohled do zrcadla se díky němu stává potěšením.

Výrazné řasy a obočí jsou nezbytné pro každou ženu:

 • modelují obličeje a dodávají mu charakter
 • zdůrazňují krásu a dodávají na atraktivitě
 • způsobují „zvednutí” víček a díky tomu omlazují vzhled až o 10 let!

Právě proto je rámování očí tak moc důležité, abyste se mohla cítit jako krásná, atraktivní a pěstěná žena.

Když třepotáte řasami, vyzařujete krásu, díky níž vás lidé vnímají pozitivně. Svědčí o tom výzkumy University of Danvare, které dokazují, že krása je věc, které si při kontaktu s druhým člověkem všímáme jako první. Obzvláště ve vztazích mezi ženami a muži.

V krátkosti: čím delší máte řasy, tím více se líbíte mužům a tím větší sympatie vyvoláváte u žen. Jsou pak až o 78 % více nakloněni tomu, aby splnili vaši žádost nebo vám dali za pravdu.

Bohužel, málokterá žena se může pochlubit přirozeně dlouhými, hustými a tmavými řasami. Ještě před rokem jsem patřila do tohoto okruhu. Moje řasy byly krátké, řídké a skoro neviditelné. Malovala jsem si je řasenkou, ale moje víčka pak vypadala jako... pavouk s 8 nohama. Kromě toho, jak všichni víme: na noc se řasenka musí odlíčit. Ráno už pohled do zrcadla není příjemný. Známá mi doporučila nalepení umělých řas, ujišťovala mě, že je to velice výhodná možnost. Proto jsem se rozhodla jít ke kosmetičce na tento zákrok a tehdy...

Mě jen krůček dělil od tragédie...

Bohužel, žádná stylistka umělých řas vám neřekne, že její sebemenší chyba vás může dokonce připravit o zrak. Zažila jsem to na vlastní kůži, přestože jsem si vybrala ten nejdražší kosmetický salón.

Během zákroku nalepování umělých řas mi začalo slzet oko. Stylistka mě ujišťovala, že je to u některých žen normální, a abych si nedělala starosti. Ale já jsem přece zkušená kosmetoložka a moc dobře vím, že k takové přecitlivělé reakci by během zákroku v profesionálním salónu nemělo dojít.

Oko příšerně bolelo a štípalo. Bylo celé červené a oteklé. Nemohla jsem to mučení vydržet a jela na pohotovost. Oftalmolog mi řekl, že jsem přijela za pět minut dvanáct.

before

Takže k čemu mě přivedlo nalepování umělých řas...

Do oka se mi dostalo lepidlo z řas, které začalo doslova požírat mou oční bulvu. Ukázalo se, že k nalepování řas stylistka nepoužila originální lepidlo, ale toxický čínský padělek, který nebyl testován. Stylistka si toho dokonce ani nebyla vědoma, protože podvodu se dopustila distribuční firma.

Kvůli umělým řasám jsem skoro přišla o oko!

Kdybych přišla k lékaři až další den, možná by mi musel oko amputovat... Kdybych včas nezareagovala, chodila bych dnes s páskou přes jedno oko jako pirát. Naštěstí se oko podařilo zachránit, ale musela jsem týden strávit v nemocnici.

Co by se stalo, kdybych nenarazila na dobrého oftalmologa? Nebo kdybych projevy ignorovala a myslela si, že mám jednoduše citlivé oči a vydržím to? Bojím se na to jen pomyslet.

Proč to potkalo právě mě? To nevím. Ovšem štěstím v neštěstí je, že mě tento traumatický zážitek motivoval k vynalezení přírodní a bezpečné metody prodlužování, zhuštění a posílení řas. Udělala jsem to pro sebe – a teď se dělím o plody mé těžké práce se všemi ženami, které chtějí být přirozeně krásné.

Děláte si umělé řasy nebo o tom přemýšlíte? Dobře si to rozmyslete...

řasy

Moje zkušenost s nalepováním umělých řas je výjimečně smolná a drastická. Ale riziko poškození očí lepidlem není jediným nedostatkem těchto zákroků. Seznam vedlejších účinků je výrazně delší...

 • Můžete přijít o své přírodní řasy

  Umělé řasy a na ně používané lepidlo zatěžují přírodní chloupky. Ty v důsledku začínají vypadávat a řídnou, tvoří neestetická prořídlá místa. Pak vám kosmetička nabídne metodu 2:1 nebo 3:1. Výsledek bude fenomenální, ale... potrvá maximálně 2 týdny a pak bude nutný další zákrok. Nakonec můžete přijít o téměř všechny přírodní řasy, až nebude k čemu ty umělé přilepit. Odpovězte si sama na otázku: opravdu stojí za to to riskovat?
 • Ztrácíte čas

  Zákrok prodlužování řas je velice časově náročný. Samotný zákrok trvá asi 2,5 hodiny (a je třeba připočítat čas strávený na cestě ke kosmetičce) a musí se opakovat každé 2-3 týdny. Ve víru každodenních povinností je těžké najít si čas, a přece neexistuje „řasová dovolená” ani v práci, ani doma.
 • Ztrácíte peníze

  2 500 Kč měsíčně, tedy 30 000 Kč ročně! Nebylo by lepší vynaložit tyto peníze na zahraniční zájezd, novou televizi nebo opravu koupelny – místo jejich promarňování za nebezpečné zákroky?
 • Musíte dodržovat mnoho pravidel

  Mimo jiné si musíte dávat pozor, abyste nespala s obličejem zabořeným do polštáře, protože umělé řasy se vytahají. Musíte také dbát na jejich hygienu, protože si nesprávným odličováním můžete způsobit podráždění a dokonce parazity. Každý den si také musíte rozčesávat řasy.
 • Riskujete zhoršení zdravotního stavu!

  Mnoho stylistek používá škodlivé padělky značkových výrobků, aby osekaly náklady a vydělaly více. Takovéto padělky nejčastěji dráždí oči a v důsledku mohou způsobit zhoršení zraku. Navíc, dokonce i značková lepidla často vyvolávají alergické reakce: štípání, bolest, otok a zarudnutí očí.

Proč byste měli tak riskovat a ještě za to pořádně zaplatit? Jen se podívejte, co hrozí při nalepování umělých řas. Je to šokující!

before

Proč máte riskovat, že... 😱

after

Když po 15 dnech kúry s keratinovým bioaktivátorem můžete mít TOHLE! ❤

Teď je v módě přirozenost

Sociologické průzkumy Univerzity v Danvare jasně dokazují, že celých 69 % lidí (v tom 76 % mužů) považuje umělé řasy za neatraktivní a označuje je za zbytečnost. Navíc, teď je v módě přírodní životní styl a přirozený styl, čím dál více lidí říká, že se jim oškliví „plastové obličeje”.

Myslím, že už není nutné nikomu vysvětlovat, že je lepší starat se o přírodní řasy než se zhyzdit rozhodnutím se pro umělost. Je logické, že je lepším řešením 15denní kúra na intenzivní růst řas.

Stylistky umělých řas se už teď vztekají, že kvůli mé řasové kúře přijdou o práci

Nedivím se jim. Přece se své řemeslo dlouho učily a na dolepování umělých řas ženám vydělávají obří spoustu peněz. Musí si ovšem uvědomit, že ženy zkrášlují pouze zdánlivě. Ve skutečnosti jim ubližují, když je vystavují nejen ztrátě přírodních řas, ale také těžkým oftalmologickým komplikacím.

Zdraví je důležitější než krása. Ale ted si už nemusíte vybírat mezi zdravím očí a krásou. Máte přírodní způsob, který vám zaručí řasy jako nalepovací – ale ještě krásnější, protože 100% přírodní!

„Vůbec se nemusím malovat. To je úleva!!!”

before

Před...

after

Po 15 dnech kúry s keratinovým bioaktivátorem

Nenáviděla jsem řasenku, ale neuměla jsem si život bez ní představit... Dokonce i do obchodu pro rohlíky jsem chodila namalovaná. Bez toho jsem se cítila neúplná a měla jsem obsesi, že se lidé na mě dívají a myslí si, že jsem ošklivá. Po 10 letech každodenního malování mi došlo, že jsem přišla o polovinu řas. Řasenka je slepovala, vypadalo to příšerně. Používala jsem nějaké kondicionéry a řasy opravdu na chvíli začaly být delší, ale ne hustší...

Po 2 týdnech používání tohoto přípravku mám řasy stokrát hezčí než po namalování řasenkou, a k tomu mega dlouhé a mega husté! Ušetřím spoustu času, protože se nemusím líčit ani odličovat. A na rande chodím sebejistá, jako nikdy předtím. Prostě spokojenost!

Julie Slováčková, 29 let, Zlín

Používáte řasenku? Mám dobré a špatné zprávy...

Řasenka je dekorativní kosmetický přípravek kupovaný ženami po celém světě nejčastěji. Skutečně umožňuje zdůraznit řasy, ale není schopná je prodloužit ani učinit hustšími. Tvoří ovšem neestetické hrudky, drolí se a rozmazává. To je přece hrozně otravné!

Používání řasenky má stejně tolik záporů, jako nalepování umělých řas...

řasy
 • Musí se smývat

  Smyjete řasenku a... bublina praskla. S krásným vzhledem je konec. Horší je, že během odličování musíte třít oči a obvykle si vytrháváte řasy. Tímto jednáním dráždíte citlivou pokožku kolem očí a urychlujete vznik vrásek...
 • Nedělá řasy hustší

  Naopak – slepuje je, a kvůli tomu vypadají ještě řidší, až nakonec vypadají jako pavoučí nožky...
 • Při kontaktu s vodou se rozmazává.

  To je skutečné utrpení na dovolené, v sauně nebo na bazénu (a víme, že voděodolná řasenka je zabiják řas).

Už nemusíte být otrokyní řasenky!

Jen si představte, jak fantastické bude rozloučit se jednou provždy s řasenkou. Je to konec rozmazávání, drolení, ošklivých hrudek a slepených řas. Konec neustálého malování a smývání. Žádné pálení a podráždění po odlíčení. Začátek svobody: vypadáte hezky a fantasticky dokonce i při koupání, v sauně a dokonce, i když budete plakat (doufáme, že štěstím!).

before

Proč byste se kvůli tomu měla rozčilovat...?

after

Když po 15 dnech kúry s keratinovým bioaktivátorem můžete mít tohle!

„Cizí lidé mi říkají komplimenty!”

before

Před...

after

Po 15 dnech kúry s keratinovým bioaktivátorem

Kdysi jsem měla krásné řasy. Byly dlouhé a tmavé. Do určité doby. Jednou jsem se podívala do zrcadla a prostě jsem je neměla. Kvůli hormonálním problémům mi začaly vypadávat vlasy. Ale řasy? Lidi, umíte si to představit! Týden jsem nevyšla z domu. Jen jsem plakala a slzy mi tekly z těch víček bez řas. Moje kamarádka se dobíjela do mých dveří, ale ani jí jsem se nedokázala ukázat. Nakonec jsem jí otevřela, a když mě viděla, skoro spadla ze schodů. Takové to bylo!

A právě ona pro mě našla ten zázrak. Řekla mi: „Jarko, používej to, horší to už stejně nebude!”. Měla pravdu, že? No, tak jsem si to nanášela. Každý den.

A dávám vám své slovo, po pár dnech jsem už měla takové kratičké řasinky. Pomyslela jsem si, že i to je fajn. Ale s používáním jsem neskončila. Uplynuly 2 týdny a... mám ještě delší a tmavší řasy, než jsem měla. Když nimi mávám, tak se zvedá vítr. Samozřejmě si dělám legraci, ale jsou tak krásné, že mě zastavují cizí ženy a ptají se, jakým zázrakem nejsou umělé.

Jaroslava Radková, 29 let, Opočno

Jak to funguje?

V krátkosti vám teď povím, jak působí keratinový bioaktivátor a proč je to jediná metoda, která vám zaručuje extrémní prodloužení, zhuštění a posílení řas (nebo obočí).

Přirozenou stavební látkou vlasů je protein, které se říká keratin. Pokud jsou řasy nebo obočí tenké a slabé, znamená to, že mají nedostatek této stavební látky.

Chloupky mohou o keratin přicházet mnoha způsoby: malování řasenkou, odličování, nalepování umělých řas, mechanická poškození, UV záření, špatná strava, hormonální poruchy, oslabení organismu a dokonce stres...

Právě z těchto důvodů začínají oslabené řasy vypadávat. Vlasový folikul zůstává prázdný a – pokud mu chybí keratin k vypuštění nového chloupku – odumírá. Řasy pak řídnou a vy se díváte do zrcadla a nervujete se, že vaše řasy nejsou tak husté a dlouhé, jak toužíte...

V drogériích najdete kondicionéry s keratinem, které poskytují iluzorní naději na krásné rámování očí, ale je to, bohužel, obyčejný podvod.

Proč kondicionéry na řasy s keratinem, které si můžete koupit v drogérii, NEFUNGUJÍ?

Kondicionéry z drogérie působí jen na chvíli. Mohou pouze nepatrně urychlit růst řas. V žádném ze všech na světě dostupných kondicionérech na řasy není složka, které oživuje mrtvé vlasové folikuly a vede k zhoustnutí řas. Proto je můj keratinový bioaktivátor tak přelomový.

Pokud začnete používat kondicionéry z drogérie, spadnete do pasti nekonečné kúry. Uvidíte dočasný výsledek, ale až balení dojde – řasy začnou vypadávat. Jde o typický podvod výrobců, v jejichž zájmu je, abyste rychle běžela do obchodu pro další balení výrobku, aby se jejich obchod hýbal.

Horší je, že v drogériích dostupné kondicionéry na řasy obsahují nebezpečnou látku, bimatoprost. Oftalmologové varují, že k nejzávaznějším komplikacím po používání výrobků s bimatoprostem patří: zánět spojivek, zánět okrajů víček, povrchový zánět rohovky, oslabení síly zraku a zhoršení ostrosti vidění. Výrobci kondicionérů s bimatoprostem by se měli stydět, že něčemu takovému vystavují nic netušící ženy!

„Je to prostě GENIÁLNÍ!”

before

Před...

after

Po 15 dnech kúry s keratinovým bioaktivátorem

Je hloupé, že člověk může mít komplexy kvůli řasám? Já ho mám. Vlastně ne! Počkejte! MĚLA JSEM. Všechno se změnilo, když jsou prošla touto kúrou s bioaktivátorem. Samozřejmě, to už byl několikerý přípravek v řadě. A i když ty předtím trochu zabraly, stékaly do očí, které pak silně pálily. A stačilo, že jsem je přestala používat, a už po týdnu ty o trochu delší řasy vypadaly.

V tomhle případě byly výsledky od začátku dobré. Měla jsem velkou radost, ale bála jsem se, že to bude na chvíli nebo že to budu muset používat do konce života. Jaké bylo mé překvapení, když jsem kúru dokončila. Uplynul jeden týden – řasy se drží. Uplynul druhý týden – řasy zůstávaly nadále krásné. Byla jsem příjemně překvapená. Uplynul měsíc a NIC! Řasy zůstávají nadále dlouhé, husté a mnohem temnější. GENIÁLNÍ!

Eva Pavlorková, 43 let, Liberec

Jde o jediný přírodní způsob, jak mít tak dlouhé, husté a výrazné řasy a obočí

Pokud použijete keratinový bioaktivátor, během 15 dnů získáte oslnivě krásné řasy a obočí jednou provždy, přirozeně, přirozeně, bez vedlejších účinků. Neprodám ho žádným drogériím. Proto vás moc prosím, dávejte si pozor na padělky! Originální kúru si můžete objednat výhradně na této stránce.

Jednoduché, ale SILNÉ působení: trvalá aktivace růstu řas

Keratinový bioaktivátor působí podle 1 jednoduchého pravidla působení u zdroje. Přirozeně programuje každý jednotlivý folikul řas a obočí k nepřetržité produkci keratinu. Tento jev jsem pojmenovala „přírodní keratinová stimulace”.

Potřebujete jen 15 dní kúry, abyste jednou pro vždy spustili ve vlasových folikulech přirozenou stimulaci keratinu a už navždy si užívali vějíř řas na víčkách.

before

Před: prázdné vlasové folikuly, slabé a krátké řasy

after

Po 15 dnech: fantasticky dlouhé, husté, silné a havraní řasy!

Pokud to ještě jednou shrneme, přírodní keratinová stimulace působí do hloubky a komplexně:

 • oživuje uspané nebo mrtvé vlasové folikuly na víčkách nebo v obočí – už po asi 2 dnech používání začínají nové a silné řasy (nebo obočí) růst dokonce i na místech dlouholetých prořídnutí (žádný na trhu dostupný kondicionér ani sérum touto vlastností nedisponuje)
 • extrémně urychluje růst chloupků a prodlužuje řasy minimálně o 3 mm (rekordmanka prodloužila řasy hned o 9 mm!) – po 15 dnech vypadají přírodní řasy lépe než nalepovací umělé
 • činí řasy minimálně 2krát hustšími a posiluje chloupky o 60 % – díky tomu jsou řasy a obočí ještě hustší a výraznější
 • radikálně zabraňuje vypadávání řas a obočí – silně usazuje chloupky v koříncích a prodlužuje jejich životní cyklus o asi 300 %
 • intenzivně posiluje a vyživuje strukturu chloupků – řasy a obočí jsou silné a odolné proti vypadávání, lámání, mechanickému poškození a UV záření
 • chloupky činí tmavšími – takže začnou být výrazné, bez nutnosti je barvit např. hennou.

„5 stovek měsíčně mi zůstane v peněžence, protože nemusím chodit ke kosmetičce”

before

Před...

after

Po 15 dnech kúry s keratinovým bioaktivátorem

4 roky jsem chodila na zákrok prodlužování řas. Zní to fajn, ale minimálně jednou za 2 týdny jsem to musela opakovat, a nejde o nic levného. Takže když se moje finanční situace zhoršila a začala jsem počítat každou korunu, nemohla jsem si už tento zákrok dovolit.

Bohužel, když mi už všechny umělé řasy vypadaly, ukázalo se, že moje vlastní jsou v žalostném stavu. Byly to takové jemné chloupečky, jako u novorozenců. Čekala jsem měsíc, další. Ale nic se nezměnilo. Dokonce ani žádná řasenka na těchto řasách nedržela. Tragédie.

A v autobuse jsem si prohlížela něco na telefonu, když jsem zavadila pohledem o článek o tomto keratinovém bioaktivátoru. Přečetla jsem si ho a dospěla k závěru, že není na co čekat. Vystoupila jsem z autobusu a ještě na zastávce si ho objednala.

A teď to nejlepší! Po 15 dnech jsou moje řasy – to je důležité, MOJE VLASTNÍ – nádherné. Kamarádka si myslela, že si je pořád prodlužuji a slyšela jsem, jak šeptá za mými zády, že prý nemám peníze, ale na řasy chodím. Ale jen ať drbou. Já vím svoje!

Ingrid Vitásková, 37 let, Pardubice

Vědecky prokázaná účinnost

účinnost účinnost účinnost účinnost

7 nezávislých laboratoří po celém světě prozkoumalo keratinový bioaktivátor z hlediska účinnosti, bezpečnosti a kvality. Všemi testy prošel na výbornou, a já jsem za svůj úspěch dostala celou řadu ocenění, především Best Cosmetological Discovery of the Year. V kosmetickém odvětví má toto ocenění takovou prestiž jako Nobelova cena.

Níže si můžete prohlédnout grafy z klinických studií:

Délka
délka

Změna délky řas během kúry s keratinovým bioaktivátorem
Výsledek po 15 dnech: průměrně o 6 mm delší řasy

Hustota
délka

Změna hustoty řas během kúry s keratinovým bioaktivátorem
Výsledek po 15 dnech: průměrně 2krát hustší řasy

Tloušťka
délka

Změna tloušťky řas během kúry s keratinovým bioaktivátorem
Výsledek po 15 dnech: průměrně o 60 % tlustší řasy

Máte 100% záruku, že je kúra s keratinovým bioaktivátorem:

 • Jednoduchá

  Nemusíte se namáhat, mít zvláštní dovednosti nebo číst komplikované návody. Abyste získali úžasné řasy a hypnotizující pohled, musíte jen jednou denně nanést tenkou vrstvu keratinového bioaktivátoru po celé délce řas (úplně stejně jako řasenku). A pokud chcete zdůraznit obočí – nanášejte ho také na obočí. Jedno balení vám stačí na kompletní kúru pro řasy a obočí.
 • Účinná

  Keratinový bioaktivátor zaručuje 10krát lepší výsledky než všechny kondicionéry na řasy na světě používané najednou. Je tomu tak proto, že jako jediný a na světě první přípravek jednou provždy „programuje” vlasové kořínky k produkci keratinu. A, což s tím souvisí: dlouhých, hustých a silných chloupků – dokonce, i když byly vlasové folikuly po léta uspány nebo dokonce odumřely. 100 % uživatel potvrzuje tento výsledek: vějíř řas už po 15 dnech!
 • Bezpečná

  Keratinový bioaktivátor je 100% přírodní kúra. Neobsahuje žádné nebezpečné látky, které by mohly podráždit víčka nebo oči. To je velice důležité. Díky tomu můžete klidně spát, protože za svou krásu neplatíte zdravím. Přípravek nestéká od oka a lze ho bezpečně používat, pokud trpíte očními nemocemi nebo vadami zraku, nosíte kontaktní čočky nebo pokud máte citlivé oči případně pokožku se sklony k alergiím.

„Lituji, že jsem váhala s objednáním”

before

Před...

after

Po 15 dnech kúry s keratinovým bioaktivátorem

Je to SUPER! Nevěřím vlastní očím, když se na sebe dívám do zrcadla. Mám doslova záclonu řas. Jako všechny ty ženy, co se líčí na internetu. Jenomže ty si nalepují umělé.

Tahle kúra to je nějaký zázrak. Tady vůbec není o čem přemýšlet. Na jedné stránce jsem viděla holku, která ukázala své fotografie před použitím a pak po 2 týdnech. Tehdy jsem si myslela, že je to určitě fotomontáž. Počkala jsem týden, dva. Ale pořád jsem na to musela myslet. Když jsem jednou v noci nemohla spát, napadlo mě: „Tak jo, vyzkouším to…” a objednala jsem si to.

Litovala jsem, že jsem ty dva týdny čekala. Proto když o tom teď někomu vyprávím a ukazuji své fotografie před a po, solidárně ho varuji, aby nečekal a hned si to koupil. Moje kamarádky naštěstí nejsou takoví tvrdohlaví osli jako já. Rychle si to objednaly a také jsou nadšené z výsledků. Normálně, řasy jako modelka.

Žaneta Juchelková, 35 let, Domažlice

Ohromující výsledky pro dolní a horní řasy a obočí už po 15 dnech

Snadné používání

Komplexní působení (délka, tloušťka, růst, posílení, ochrana)

100% přírodní a bezpečná metoda

Vědecky potvrzená účinnost

Vydatnost: jedno balení rovná se celá kúra

YESlashes

Darujte si krásu, kterou si zasloužíte – a využijte přitom super akci!

Kúra s keratinovým bioaktivátorem jsem pojmenovala YESlashes a už zítra ji můžete mít doma. A pokud máte ráda akce – zrovna můžete jednu využít. Do platí speciální nabídka, v jejímž rámci si můžete objednat kúru až o 1619 Kč levněji.

Nezapomínejte, že moje kúra s keratinovým bioaktivátorem má certifikáty kvality, přírodního původu a bezpečnosti. Také se na ní vztahuje spotřebitelská záruka spokojenosti, díky čemuž nic neriskujete.

Na konec bych vám ráda řekla, že mám velkou radost, že se s mou pomocí už za 15 dnů budete topit v komplimentech. Získáte fantastické rámování očí a nebudete se muset líčit, abyste vypadala krásně dokonce i těsně po probuzení. Vím, co říkám, protože to sama zažívám každý den. Tetelím se radostí, že můžu tento zázračný pocit darovat také Vám ❤

Srdečně Vás zdravím!
dr. Zuzana Buzková

Podat objednávku

Objednáváte YESlashes

Cena: 3418 Kč1799 Kč doprava zdarma

YESlashes formulář